Mi az ára a sushi (tekercs)
Ne találgatni, de teszünk egy durva számítás az útvonal egy részét roll. Például, hogy a tekercsek Philadelphia. Mi jelzi, az áramlási sebesség és a termékek ára az 1-es és egy része a költségek 1 kg.
- Sushi rizs - 126 g - 20 p (160 p 1 kg)
- Algák nori - 1,5 g - 0,255 p 170 p 1 kg)
- Uborka - 12 g - 1,7 p (p 140)
- Avocado - 19 g - 2.3 p (p 120)
- Salmon só - 59 g - P 88 (1500 p)
- Kardfarkú tarisznyarák -26 r - p 182 (7000 p)
- Sajt Philadelphia - 26 g - 10 p (p 400)
- Wasabi kész - 5 g - 12 P (43 g - 109 p)
- Ecetes gyömbér - 15 g - 3 p (p 196)
- Szójaszósz - 25 g - 3 p (p 119)
Összesen - 322 rubel. Ez overhead nélkül!
Így vacsorázhat tekercsekhez fun nem olcsó!
rendszer választotta ezt a választ a legjobb
Természetesen a költségek függ a készítmény, az élelmiszerek és a költség a termékek magukat. De általában a kiskereskedelmi ár 300 rubel. Tekintsük a példát tekercs Philadelphia:
- nori alga már költsége mintegy 10 rubel;
- Ábra 70g. mintegy 8 rubelt;
- lazac 30 gr. körülbelül 36 rubelt;
- uborka körülbelül 8 rubelt;
- Sajt - 15 rubel.
Összesen így körülbelül 67 rubelt költség. Ne felejtsük el, hogy a tekercs is nyomhat, és kevesebb, plusz a költségek az anyag, valamint magában foglalja a költségek szójaszósz és wasabi. És ami a legfontosabb - a költségek a munka szakácsok és pincérek, amikor a restarannom sorrendben. De ugyanazon az áron a nagy kiadók az anyag általában mindegy nagykereskedő nem kiskereskedelem.
Sokan már megkezdte a felkészülést tekercs és a sushi otthon, mert vygodno.Sebestoimost őket nem olyan magas, mint amilyennek látszik, bár más-más sushi különböző alkotóelemekkel. néha igen költséges.
De ha a szakács őket otthon, a vásárlás nem tart tovább, mint 250-300 rubelt.
Ebben az esetben a termék mennyiségét, hogy minél több, az egész család úgy érzi, a teljes és marad továbbra is.
És a kávézók és bárok a költségek egy adag 300 rubelt.
Annak érdekében, hogy otthon főzés sokkal vygodnee.Da és nem ajándék minden sarkában a sushi bárban, ezért haszonhúzóknak.